Záborský prispel asistenciou k víťazstvu Omsku nad Jekaterinburgom

18.11.2012 Celý región

Moskva 18. novembra (TASR) - Slovenský hokejový útočník Tomáš Záborský prispel jednou asistenciou k víťazstvu Avangardu Omsk nad Avtomobilistom Jekaterinburg 3:0 v nedeľňajšom zápase KHL.

Útočník Spartaka Moskva Branko Radivojevič asistoval pri obidvoch góloch Lewandowskeho a domáci tím zdolal Nižnekamsk 2:1.

Brankár Ján Laco prispel 28 zákrokmi k cennému triumfu Donbassu Doneck nad Barsom Kazaň 3:2 po predĺženi. Menej sa darilo Rastislavovi Staňovi v drese CSKA Moskva, ktorý na ľade Lokomotivu Jaroslavľ inkasoval trikrát v priebehu troch minút na začiatku druhej tretiny a v 24. minúte tak prenechal miesto Bryzgalovovi. CSKA prehralo 2:3.

sumáre nedeľňajších zápasov KHL:

Avangard Omsk - Avtomobilist Jekaterinburg 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Góly: 11. Siomin (ZÁBORSKÝ), 40. Ivanov, 47. Frolov

Jugra Chanty-Mansijsk - Traktor Čeľabinsk 2:1 pp (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0)
Góly: 27. Bočarov, 62. Trončinskij - 57. Katičev

Barys Astana – Metallurg Magnitogorsk 3:5 (2:2, 1:3, 0:0)
Góly: 11. Upper, 13. Rachanov, 24. Dawes - 10. Mišarin, 18. Malkin, 31. Mozjakin, 35. Antipin, 36. Malkin

Atlant Mytišči – Lev Praha 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Góly: 3. Rybakov, 38. Engqvist - 50. Vrána

Spartak Moskva – Neftechimik Nižnekamsk 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
Góly: 58. Lewandowski (RADIVOJEVIČ), 60. Lewandowski (RADIVOJEVIČ) - 52. Chochrjakov

Lokomotiv Jaroslavľ – CSKA Moskva 3:2 (0:2, 3:0, 0:0)
Góly: 21. Plotnikov, 22. Petrov, 24. Anisimov - 7. Rylov, 20. Radulov

Severstaľ Čerepovec – SKA Petrohrad 4:3 pp a sn (1:1, 2:1, 0:1 – 0:0, 1:0)
Góly: 7. Ketov, 23. Nurtdinov, 29. Fedosejev, 65. Medvedev - 15. Makarov, 25. Martensson, 49. Arťuchin.

Dinamo Minsk - Dinamo Moskva 2:3 pp (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Góly: 40. Stapleton, 60. Stapleton - 21. Tolpeko, 24. Tolpeko, 64. Ovečkin

Donbass Doneck - Bars Kazaň 3:2 pp (1:0, 1:1, 0:1 - 1:0)
Góly: 12. Pereťjagin, 27. Kočetkov, 61. Dadonov - 35. Kornejev, 44. Zaripov